Поширені питання.

Поширені проблеми з WIFI роутерами! 

1. Розташувати роутер у центрі квартири чи будинку:
Якщо розташувати Маршрутизатор (роутер),  який роздає Wi-Fi в центрі квартири, то хвилі будуть рівномірно розподілятися, потрапляючи в усі куточки житла.

2. Підняти роутер вгору:
Якщо поставити маршрутизатор на підлогу, то в такому випадку більшість хвиль, які цікавлять Вас будуть йти до сусідів знизу. Найкраще місце для пристрою - на стіні, ближче до стелі - це сприяє дуже потужному сигналу!

3. Встановити роутер подалі від техніки:
Техніка, яка знаходиться поруч з роутером, зменшує силу сигналу. А такі прилади як: мікрохвильові СВЧ – печі, дитячі радіо-няні та Bluetooth-пристрої взагалі послаблюють якість сигналу. Телевізор чи комп'ютер не повинні перебувати поруч з маршрутизатором - пам'ятайте про це!

4. Різні позиції антени:
Якщо у роутера дві антени, спробуйте встановити одну вертикально, а другу - горизонтально. В такому випадку маршрутизатор буде краще транслювати сигнал. Спробуйте різні позиції антени на маршрутизаторі та визначте, яке оптимальне положення для хорошого сигналу.

5. Карта Wi-Fi – сигналу:
Існують спеціальні програми, які продемонструють Вам карту поширення сигналу по Вашому будинку. Завдяки такій програмі легко визначити місце, де найкраще поставити роутер і чому в деяких місцях ніколи немає Інтернету.

6. Ефект «дзеркальної шафи»:
Звичайне дзеркало є серйозною перепоною для сигналу WI-FI. З цієї причини за дзеркальною шафою-купе або за звичайним дзеркалом може утворитися «мертва зона», де сигнал буде значно послаблений або навіть повністю відсутній

Якщо Ви скористались нашими порадами, а якість сигналу кращою не стала, зверніться, будь-ласка,  до нас за телефонами місцевий 047-32-6-18-95; Лайф 063-787-4690; Київстар 068-94-20-091 ми спробуємо Вам допомогти!